' Sağlık bloğu '
Aşağıdaki Robert Cohen, "Süt, Deadly Poison" ve Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması yazarı röportajda bir parçası olan beş kişiden biridir...

Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması ; Ben yıllar önce çok severdim ve böylece sonra, benim sindirimi çok, daha fazla enerji, daha az yorgunluk vardı kolay oldu giderilebilir. Şaşırtıcı bir dönüşüm oldu.

Robert Cohen: Evet, fark bu kadar şey ve herkes hemen fark edeceksiniz onu bir şey. Size süt endüstrisinin propaganda okuyabilir ve web siteme, Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması ve okumak için gidebilirsiniz. Ben son 5 yıl için bir sütun her gün yazdım. Ama ne zaman o aşağı ona geldiğinde, en iyi doktor. Yedi gün deneyin - herhangi bir süt ürünleri yemek yok - hayır süt veya peynir - 7 gün. Ve gün 8 tarihinde pizza kendinizi tedavi gidin ve Tatlı olarak dondurma, ne gün 9 üzerinde olduğunu görün.

Mike Adams: Eğer cesaret, değil mi?

Robert Cohen: Peki, ilk 7 gün boyunca, mukus, balgam - o senin böbrek, dalak, pankreas tıkanma vardır mukus üç kadar dört quart kaybetmek gidiyoruz - tüm iç organlar. Hatta orada bilmiyorum! Çünkü Ortalama bir Amerikalı her gün ne yiyor's. Ne zaman, bir sis gibi kendinizi temiz vücudunuzun out of lifts.

Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması ; size 3 quart dedin - nasıl mukus dedin kadar var ki?

Robert Cohen: Üç dört quart. Düşünebiliyor musun? Bu eşit olarak tüm iç organlarının böylece böbrekler mukus için bir sünger bulunmaktadır boyunca dağınık's. Bir çok ünlü Amerikalı atlet bir otopsi var. Geri git Flo-Jo ne zaman o Olimpiyatları'nda onu altın madalya kazandı, sonra o süt bıyıklı reklam yaptı öldüğü, sonra o pizza yedim - on beş saat sonra ona son yemek vardı, o öldü ve onun midesinde 250 idi çünkü aşağı onun vücut histaminler olan mukus muazzam bir miktarda yapılan muazzam bir miktarı, üretilen break couldn't sindirilmemiş mozzarella peynir santimetre küp, 15 saat sonra onu yedik ve vücut böyle sıkıntı oldu. O da bir antihistaminik bir vücudu, Benadryl, bir ilaç vardı - o o kalabalık olduğunu biliyordu.

Ve Savcının böbreğine bu böbrek çıktı kalın, yapışkan balgam açıklanan aracılığıyla dilimleme, tüm akciğerler, trakea ve trakeal-bronşiyal ağaç vardı akut, savcının deyişle, akut mukus gelen kalabalık vardı. Hatta boğazını, ve o yedik bu pizza parmak izleri vardı, o 3 de öğleden sonra saat onu son yemeğimizi yedik ve 6 öldü sonraki gün - 15 saat sonra, bu mozzarella hala ve sindirmek değildi ki ... bu yüzden yedi gün hiç süt say gelen tıkanıklık, ertesi sabah, Uyandırdım kadar gidiyoruz bu nedenle mucusy kalabalık tatlı, dondurma yemek için pizza varsa, bu size ne yaptığını karartıcı's. Size akciğer kapasitesi, cinsel sürücü azaltmak, bu tuvalet size kadar Messes - bu süt-O hafta için serbest olması güzel, çünkü bir kez iki uçta görmek, nasıl herkes geri süt ürünleri kullanarak gideceğini hayal bile edemiyorum .

Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması ; bu içme sütü bile vücut kokusu artar doğru olmadığını ve kıyameti yapar?

Robert Cohen: Japonca "tereyağı kişi Amerikalılar diyorlardı." Çünkü bize kokusu - onlar çürümüş, putrefying süt ve süt bizim deride, ve ben şimdi tamamen beslenme bitki temelli yiyecek, ve ne zaman ders, ben turneye çıkmak kokusu, ben kokusu insanlar, ve gerçekten koku alma duygusu içinde. Kadar bu yaşam yaşamak Ama, sonra gezegen vega insanların sahip olduğu gizli bir el sıkışma gibi bilmiyorsanız! Vegans kişi kokusunu alabiliyorum ... bilecekler.

Mike Adams: Bu o - Düşünüyordum da söz komik hakkında bu sabah, kiralama iz, ve binicilik I can kokusu insanlar olarak onları geçmek ve onların yiyecek onun sadece adil değil, aynı zamanda kullandıkları çamaşır deterjanı dan koku, sadece koku ile yüklendi.

Robert Cohen: Sen onlara çıkan kokusunu alabiliyorum. Ve gerçekten bir şey .... Size ne yemek vardır. Eğer bana sağlık anahtarı, sağlık hastalığa karşı anahtar, hayvansal protein çok bitki proteini farklı olduğunu sormak vardı I bulabilirsiniz. Yıllarca, vejeteryanlar bu aynı proteinin iddia ediyorum - herşeyi aynı olsun! Aynı protein değil. Hayvansal protein iki amino asitler daha fazla bir yeri vardır - bir ve diğer sistein, ve bu iki amino asitler methianine olup olmadığını kendi merkezi atomu sülfür gibi. Şimdi, çürük yumurta vücudunuzun her hücreye beslerken kokusu hayal. Kükürt çürümüş yumurta kokusu ne kokusu. It Vegans veya vejetaryenler et ne koku yiyenlere. Ve yemek daha tavuk, sizin için daha gidiyoruz stink. Ve sen gidiyoruz daha kıyameti kendi vücut sıvıları yapacağız stink. Bu TV programını Sex and the City çok özel bir bölüm, ama biz içine bu röportajda gitmek olmayabilir ilgili vardı.

Ama Vegans olan bir bitki-temelli diyet kişi yiyorsun bedenlerinin çok temiz yakıt yiyorsun. Ve elbette, süt sıvı et olduğunu. Süt ve süt ürünleri bu kirletici maddelerin en kötü şeklidir. Büyük dioksin düzeyi sadece ile ancak kükürt muazzam miktarda. Bu çürük yumurta kokusu istemiyorsanız - bunun ne kalp hastalığı hızlandırır, ve bunun ne kemik kaybını hızlandırır's. Böylece yüzden insanlar ülkelerde nerede en çok süt ürünleri yiyip yaşam bulmak osteoporoz ve kalp hastalığı en yüksek oranlarına sahip kişilerdir. Bu neden.

Mike Adams: Çok zaman süt birkaç aylık bir dönem için çıkmak ilginç, onlar, sonra eğer tekrar süt bir yudum almak için onların tat değişiklikleri bulacaksınız, bunun yerine iğrenç bulur. Bu insanlardan çok, ben kendim yaşadığınızı duydum.

Robert Cohen: Doğru. That's true.

Mike Adams: ne ile ilgili oldu? Hiç geri dönmek mi ve süt bir yudum deneyin?

Robert Cohen: Hayır sonra keşif yapılmış olmasına rağmen ben, bir yıl yemek oldu, ben, değil mi, hala sütlü çikolata yemek vardı ve bu benim halsizlik, bunun süt bir İngiliz lirası yapmak için süt £ 4 alır tanımamıştır oldu çikolata. Ben farklı formlar içinde başlamıştı. Bazen ekmek o süt tozu olan bir dilim yemek olur. Şimdi, bu konuda oldukça takıntılı kulüpler. Ben sıfır süt var ve ben henüz herhangi bir değer vardı, altı veya yedi yaşında, ama zaman zaman hatalar yaptık, ama son kez. Ben pizza görmek tükürük salgılamak musunuz? Kesinlikle. Ben hatırlıyor musun nasıl oldu lezzetli? Emin olmak. Evde, ve pizza yemek şimdi en lokantalar bir cheeseless pizza yapacak. Bir cheeseless pizza ile eğlenceli olabilir.

Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması ; Ben zaman zaman soya peyniri pizza, ama pizza dan genel olarak uzak kalmaya çalışın. Ama sana katılıyorum - peynir yığınına dişlerinizin batan fikri hala iyi geliyor.

Robert Cohen: Biliyor musun? Bu gıdalar, ama ben istemiyorum mutlaka size 100 yıllık kadar canlı görmek için lezzetli olur. 100 veya 110 olarak yaşamak öncelikli değildir. Önemli olan uzun bir yaşam değildir - iyi ölüyor. Çünkü ortalama Amerikan ölen ve acı çeken, 10-20 yıl harcadığını ve tüm paranızı geri o dönemde doktorunuz amacıyla veriyorum.
Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması (belki) bir dizi ilk olarak, Çağın sorunu bakıyorum. Ben "Bu hareket ne yaş denir?" Bir Blogthings Quiz aldı. Çünkü burada, eğer daha önce okudum beni affet (hangi I've tekrarlanan reklam nauseum günlüğü nedenlerle), bu nerede sadece "açık bir yer olduğunu, söz, bana ilginç" olarak "ME", ilişki durumu, meslek, cinsel tercih, cinsiyet, ırk gibi elemeleri için referans olmadan, siyasi eğilimler, boy, ağırlık, ve diğerleri dahil olmak üzere, bir dizi, elbette ... yaş! Ben art arda hayatımın boyunca, benim yaş "hareket" olarak söylendi, ama gerçekten var sanmıyorum ...

İşte benim quiz sonuçları şunlardır:

Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması başlayalı aylar geçti :)

"Bir otuz şey merkezinde yer alır. Başarı ve gerçek aşkı bir tat elde ettik, ama daha fazla istiyorum!

"Sen, akıllı ve yeterince dünyanın bir çok anlamak için deneyim sahibi sorumlu olursunuz.

"Sen hayatında noktada konum kendinizi oldukça iyi anlıyorum.
Ne istediğinizi bulmaya ... ve nasıl elde etmek! "
Yaş Yasası What You Do?

Daha önce bu siteden birçok sınavlar aldım. Bazı oldukça hafif ve aptalca, diğerleri teklif ... değilse kesin cevapları ... kışkırtıcı tartışma malzemesi. Bu, sanırım, iyi olarak yapılandırılmış. Aslında bazı ilgili sorular içeren değerlendirme yaptı.

Ben, aslında 32 yaşında değilim. Ancak I veya edilmiş olacak, ben de "yaş" oldukça kabul edilebilir bu değerlendirme bulabilirsiniz. Kim diyor bir arkadaşım var: "Benim yaş senin ilgilendirmez. Aslında, benim ilgilendirmez bu.hareket "Sanırım ne demek olduğunu, burada olsun. Toplumun beklentileri belirli yaş gruplarına bağlı bir takım yerlerde; benim kültüründe erken ifade "korkunç ikişer ikişer başlar. Olarak bebek iki yaşında ulaştığı Bu hemen anlaşılacağı üzere, o bir terör olacak! Bir yıl için! Bazı genç akraba ve arkadaşlar kim girdiğinizi ve o yıl süre kalan nispeten bütün zaman büyüleyici sol oldu. Bu kesinlikle değil, doğal ya da gerekli, bir yaş beklentisi bir yaş gerçek olacak!

Sana s / o? "Aslında, artık ben çünkü bilmiyorum bu konuda, o kadar artık bana sormuyor düşünmek yapmak sonra toplantı biri yeni olan," Nasıl Bana soracak başka bir arkadaşım var "Bu güzel oyunu" oynamak. Ben "Bilmiyorum, söylerim. 38? 62? "-Gerçekten bir ipucu, çok zaman yok. O kadar 25-30 yaşın üzerindeki insanların çoğu, yaygın olarak nasıl hareket "göz yaşları içinde çok değişebilir" fark olmalıdır. Ben, insanlardan (ben dahil sayısız kere duydum hehe), bir meslektaşının yaş ilk defa haberdar: "Ben sadece XX inanamıyorum! Onlar bakmak YY !!!", veya tersi en azından.

Bana göre, yaş bir "görünüyor birkaç bileşeni vardır:

1. Your face. Yüzünü sizin en kişisel parçası ve bir hikaye anlatır. Hikaye isteyip tütün hayatınızda çok, genel sağlık durumu, belki de plastik cerrahi füme var mı maruz ne kadar güneş radyasyonu gibi şeyleri içerir, eğer, ve en önemlisi: ne kadar stres 'geçerlidir ve ve / veya yapılmış hayat, ve ortadan kaldırmak için güçlü hareket olduğunu ne kadar sevinç ve yaşadığınız zevk. Bunların çoğu, bir ölçüde değiştirilebilir vardır.

2. Vücudunuzun. Temelde eğer aktif fiziksel iyi sen are güçlü ölçüde (güç, esneklik ve aerobik kapasite) olmak, rahat vücudunuz ve dünya hissetmek çok yapacak üç yönleriyle devam ediyor. Birçok insanın fiziksel sorunları olduğunu fark, ve tavsiye vermek, burada çalışıyorum değilim. Ne yapıyorum, Ancak benim batı kültürü biz kas bir medeniyet atrofi yerine kas bakım olmuştur bazı yazarlar ile kabul olduğunu. Vücudumuzun kullanılacak içindir! Başkaları kendimizi (değil,-bir başka konu da!) ve engelli veya yaralanma sonuçları ile çoğu kişi egzersiz ile durum yardımcı olmak için bir şeyler yapabiliriz bile, fiziksel terapistler yardım gerektirir.

Orada büyüleyici bir çalışma kendi 90s kişi ile ilgili olarak, bir emeklilik merkezi tüm sakinleri. Onlar köşesine "toplum tarafından, tüm niyet ve amaçlar için uzattı" hareket olmuştu. Bir ekip geldi ve nasıl güvenli, yavaş ve nazikçe başlangıç ağırlık kaldırmak için bunları öğretti. Bir süre sonra, tekerlekli sandalyeler olan hastalık veya yaralanma (çünkü içinde olduğunu, bazı sakinleri, sadece çünkü "onlar ve onların Caretakers için) yürümeye başladı kolaydı. Bu Yürüyen dans etmeye başladı olabilir. Hemen hemen tüm bir artış düzeyi rapor refah ve şaşmamalı!

3. Küçük kalan önemli bir bileşen-duygu olarak çok danışmanlar danışmanı iyi beslenme. Ben herhangi bir yeme yöntemi iyi, ama ikna olmadım bu yeme besleyici yiyecek, çoğu zaman, sadece daha iyi hissediyor diyecekler birlikte bağışıklık sistemini destekleyen ve düzenleyen ağırlığı ile. , Çoğumuz yoksun hissederiz Ama yok kişi dahil, iyi hissetmek ve önemsiz olmayan gıda aşırı Arada bir var!

4. Olan en önemli öğe beni getiriyor: Nasıl bir duygusal hissediyor! Dikkat geçersiz kılar tüm diğerlerinin Bu tek nokta. Aslında, bir tamamen fiziksel, yine de, heyecan ve ileriye doğru her gün seyir yerine hissediyorum devre dışı bırakılabilir. Var kere ben kesinlikle değilim hissine yol ve iş ilk sırada bu duygu yakın olarak I can, en kısa sürede I can almak gerekir. Bütün bunlardan da kaynaklanıyor. Bazen benim durumlar hakkında şikayetçi bunu yapabilirsiniz. Ben zaman kendimi küçük bir miktar, ama bunun addicting haline gelmez dikkatli tercih yapmak için izin veriyoruz. Başa çıkmak için başka yolları bazı eski yeni yaş araçları (yani aykırı?) I, takdir veya sessizce oturan ve bilinçli 20 dakika kadar nefes almayı on şeylerin bir listesini yapmak gibi. Herkes bu kesinlikle daha iyi hissetmek için kendi yol var okuma. Eğer bu aşırı gıda, ilaç veya alkol içermeyen It's muhtemelen en iyi, ama kim söyleyecek ki? ;)

Burada eğlenceli, bazı dikkate Yukarıdaki öğelerin alır (?) "Sanal Yaş" hesap makinasıdır. Ben TÜM önemi orada ölçen faktörler kabul etmiyorsanız, bazı göstergeler temin ediyor. Bu hesap göre, ben 94 bir yaşam beklentisi var! Eğer tüm bu zaman bloglama için gidiyorum (Hmm, merak ediyorum. Better biraz daha konuları listeleme başlar.): D

Bir Ben bloglama gibi gazillion şey çünkü yıl X sayısı büyük veya I. Ben daha genç ki, insanlar eğer Real Life "nde bir araya geldi bazıları ben değil karşılaşmak belki çok değişik yaş, bir araya gelecek ve bazı "yetişkin" olmadığınız bir uzun zaman gerçekten ciddi olan 10 veya 20 yıl kendilerini daha genç insanlara almak veya konuşmak istiyorum fark; içinde blogworld Ben, kişi ilk tanışma ve kendi yaş bulmak daha sonra eğilimindedir Eğer at all. Bu takım elbise beni, ben onları bulmak için hemen olmaksızın bile bilinçsizce ilk onları kategorize. Herhangi bir yaş İnsanlar söylemek değerli şeyler var, ve ben olanlar oldukça genç öğrenebilirler memnunum. :)

Bu postayı Lest çok uzun (oh, iyi, çok geç) Ben sadece eski özdeyiş birkaç yorumlar "yaş zihin durumu ile" yakın olacaktır olsun. Gerçekten, soyut olarak, "ama kelimenin tam anlamıyla yol" sort, bunu teyit izin bu değil inanıyorum. Bazen günler benim yaş hakkında sanmıyorum tarafından bir numara olarak, tüm at ve git, biri bana (ve seçim) ben bir an ya da iki ne olduğunu hatırlamak için düşünmek gerekebilir anlatmak ister . (Ya da, o sadece erken yaşlılık ayarını?);) http://fx15-biberhapi-zayiflama.blogspot.com/ BAKIM kaç yaşında kişi, ve, çoğunlukla, ne eski ben. Insanlar insanlar, ve ben daha fazla ihtiyacı ya da bu yolda onları sınıflandırmak için gitmesine izin veremem, ben mutlu.

Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması özgün yazıları
Charlie ile sohbet

Konu ; Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması, Yeni boyama kitabı verdi yeni biber hapı , benim için cennet. yepyeni sayfalar bekleyen ve keskin yeni boya kalemi doldurulacak kızlar için taze, karmaşık tasarımlar anlamına gelir. bir yunus? hayır, hayır. bir gökkuşağı, elmas, pembe kirpiklerini ile kar tanesi yunus. en az 40 dakika sağ olsun sürer.

+ eczaneden rastgele kitap almayınız ; kitaplar çünkü biz (çip kızkardeşi gün kaydedilen ve gerçek mal ile yerde ortaya başına) herhangi bir terbiyeli boyama kitapları bulamadı.

+ Çıkartmaları. köpük çıkartmaları bizim daire aracılığıyla yüzen binlerce (ve) yıl önce başladı öncesinde ve i ile uçuşlar bunları almak bana işkence hepimiz tablası ve koltuk arkası onları yere sopa istiyorsunuz, biz şekillerle hayvan ve tasarımlar dans sahneleri yapmak istiyorum. I) yukarı ve eve maçlar bulur ne olursa olsun biz vardı her (hayvan, şekil, iki çift koymak istiyorum. biz çekmek istiyorum onlara ve üzgün at veya mutlu aslan bulmak dönük. ve biz koltuk çıkarırsan ediyorum ediyorum ve tepsi ve yapılacak oynayan bir saat kadar sonra. Artık ve köpük çıkartmaları yoksa hiç evde tekrar istiyorsun, bu nedenle düzenli çıkartmaları için gidin. neredeyse sürece eğlendirmek değil ama özel bir tedavi uygulanır. ve görünüşe göre Ruth saçları onları koymak için (ki gerçekten iyi ..) inşaat dışarı seviyor

+ Snacks. onların çok kendi onların çok kendi arka paketi yılında. hiçbir paylaşımı, hiçbir pazarlık, herhangi bir ısırık için onların dönüş bekliyor. tercihen renkli kağıt tamamladı. çünkü unwrapping çok zaman alır ve herkesin mutlu ediyor.

+ Bir kitap. Ben bir kitap yerde olmadan çocuklar alamaz. i çok, ama biz sadeleştirdik getirmek için kullanılır. her biri bir kız ve Charlie için bir çift. çünkü onlar isabeti ve kızlar "okuyabilir" birbirlerine onlara ne zaman bitti olacağını biliyoruz old favorites iyi vardır.

Tüm düzlemine uçaktan kendi küçük sırtında taşınan, bu öğeler şey yeni ve çığır açıcı değildi, ama hile yaptı.

Ben ülke çapında eve uçan olacak bir buçuk hafta dört ve. Onu üç çok genç çocuklar bir anne tek başına, her diğer yolcu kötü kabusu olacak. ama umarım davranır ve boya kalemi ve ev videoları olacak, bir kez daha, cazibe Littles. kim büyük gözleri beni izledi ve kendi kendine düşündü belki insanlar "lütfen yanımda oturan etmeyin. lütfen bana yanında olmayın" Beni izleyecek, bırakın .. o kadar kötü değildi Afterall düşünme

Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması

bloğunda Google'a görünmek için elimizden geleni yapıyoruz Birinci neden olmayız ki?


Bu endişeler yakıt ekleme gibi bir rapor, bu sabah

Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması

'da yayınlanan, bu virüs salgını zaten diğer Kuzey Amerika ülkelerinde yoğun bakım ünitesi kaynakları gerginliğe yol açtığını gösteriliyor.

Lida fx15 biber hapı ikibindokuz

yılında patlamalara yol açtığı öne sürülüyor
Meksikanın bilmemne kentinde yolda yürüyen iki bayan biber hapı kullanarak zayıflamışlar acayip olsada bu bir tsadüf gibi görünsede gereçkten bunu gösteriyor.

H1N1 flu outbreak, researchers said. Özellikle, Kanada yoğun bakım üniteleri ve Meksika tam germek de bahar salgını doruklarına H1N1 grip salgını sırasında, araştırmacılar söyledi.

Kanada'da salgını hastaların en büyük ikibindokuz seo yarışması sitesi , yatakta H1N1 grip hasta ile işgal edildi bir çalışma Dr Anand Kaya, ICU için hekim katılıyor liderliğindeki göre patlak Aralık ayında doruğa çıkacağı belirtilitor

Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması için dört hasta İnternet kafede salgına yakalandı
Bazen 'de saçmalama için yazacağım özgün dursun diyorlar bende böyle bir yazıyla özgünlüğümü sağlayabilirim.

geçen çarşıda yürürken Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması isimli bir İnternet Kafe açılmış arkadaşlarla bir gidip Fifa oynadık tabi ben yine yendim onları :) Bir türlü adam edemedik ya hadi neyse...

Sonra çarşıda gezersin birde kimi görelim bizim Alparslan'ı gördük uzun zamandır görmüyordum ortaokul arkadaşımız a birde baktık zayıflamış bizde çok şaşırdık tabi dolayısıyla bizde meraktan sorduk ne oldu sana Alparslan :) oda neye ne oldu diye sordu yav dedik sen zayıflamışsın felan o'da Gülerek cevap verdi " Ben hep böyleydim Siz farketmemişsiniz " sonra dedi ki ; Senin şu Lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması siten varya oraya arada bir giriyorum sana destek oluyorum sitenin senin olduğunu biliyordum felan derken zaman bir şekilde geçmeye başladı.


Bizim Ahmet'ide alıp gittik Halısaya Halısahada bir maç yaptık maç güzel gidiyor Goller peşpeşe geliyor 7 Gol ben attım 4 Gol Ahmet attı Tabi bizim Alparslan da boş durmadı 2 Gol attı Birini kendi kalesine attı ama olsun :) Alparslan eskidende böyleydi idare edeceğiz :) karşı takımı yendik amanasıl yendik:) Maç başlamadan hakeme rüşvet vermişler , maçı yenerek grupta 1.'liğimize geri döndük

Yolda gelirken bizim Alparslan'a biraz takıldık :)
Olsun iyi bir gündü
Turnuva devam ediyor Alparslan kaçak oynadı:) inşallah sorun çıkmaz
zayiflama