' Sağlık bloğu '
lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışması 5. olarak bitirdik :)R10da nickim ByMaDaK


Hesap bilgiler:

İş Bankası
Mesut Maden
Hesap no : 0767947
Şube kodu : 1540
Tekirdağ / Çerkezköy

R10'dan ByMst Teşekkür ederiz..
kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama birazdan bitecek ve ödüllerin kimlerin alacağı belli olacak Ödül listesinde benimde olmamı bekliyorum ama bu kurumsalseo.com R10 lida'nın işi belli olmayabiliyor fx15 bazen sapıttırıyor adamı fx15 bpohudey kulanarak zayıflama kıymetini bilemiyoruz ve nice seo yarışması oluyor

hadi Lan Google bizi iyi bir yere götür :)

maksat ; kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama olsun Google bizi bulsun :)
kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama sonlanmasına ve ödüllerin kimlerin alacağının belirlenmesine Son 9 saat 39 dakika kaldı heyecanım biraz daha artmaya başladı artık son umudum bu yarışmadan bir ödül alabilmekti İnşallah bir ödül alırım Google bu saatten sonra bir yamuk yapmazsa iyi - kötü bir ödül alabiliyorum

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi seo yarışması başladı.

Google da aranacak arama sonucu : "revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi"

Domainde Geçmesi gereken kısım : "brnckvvtmllttrhaberi"

Kontrol Linki

Ödüller

1 - 2000 TL
2 - 1250 TL
3 - 1000 TL
4 - 750 TL
5 - 500 TL

6 - 100 TL
7 - 100 TL
8 - 50 TL
9 - 50 TL
10 - 50 TL

Yarışma Sponsoru : Revizyon Organize Matbaacılık

Yarışma SEO Analizi : Emre ALBAYRAKYarışma Süresi 3 Aydır.
Bitiş Süresi : 1 Mart 2010
Kontrol ip : 74.125.77.104
kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflamadan artık son yazılarımızı ayzıyorum şurada 48 saatten az bir süre kaldı , bu saatten sonra sıralamalarda pek birşey değişeceğini zannetmiyorum.Sıralamaların son şeklini aldığını düşünüyorum.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama
sonuna kadar sürdürdüğüm ilk seo yarışmamdı daha öncekilerde pek uğraşmazdım bu seo yarışması biraz farklı geldi , dedim ; sonuna kadar uğraşacağım inşallah bir ödül almak umuduyla girdim lida fx15 biber hapı ikibindokuz seo yarışmasına daha yarışma bitmese de şuan 5. sıradayım çok büyük bir değişiklik olmazsa 5. bitireceğime inanıyorum.


Neden;kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama'ya katıldım

Daha önce o kadar seo yarışması için birkaç blog açmıştım ve pek uğraşmamıştım siteler için pek umudum da yoktu , Bu sefer ki kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama bana bir farklı geldi :) bir umudum vardı onuda Google aldı :) biraz sitemizi iyi yere getirince lida seo sitemle uğraşasım geldi birkaç yazı yazarak hepsinin özgün olmasına gayret ettim ve arkadaşımın backlink çalışması da bu konuda en büyük destekçim oldu.

Peki; kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama'nı kazanmaya bir umudum var mıydı?

Yarışma başların kazanabileceğime inanıyordum , ama ; Eski bir domainle katılanların artması beni biraz umutsuzluğa götürdü ve işlerimin yoğun olmasından dolayı pek internete vakit harcayamadım , arkadaşımın backlink çalışması bu yönde en büyük destekçim oldu.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama'nda son durum

Biz şuan ; 5. sıradayız ve yarışma sonunda kaçıncı olduğumuzu göreceğiz
zayiflama