' Sağlık bloğu '
Vpills penis büyütücü olarakta bilinen penis boyutunu artırıcı afrodizyaklar içeren bir çeşit doğal bileşenler bütünüdür. Vpills’ in düzenli kullanımı halinde penis boyunu 7 cm’e kadar uzattığı araştırmalar ve Vpills kullananlar tarafından doğrulanmıştır. Son araştırmalara göre Vpills dünyada toplamda 2.000.000 erkek tarafından kullanılmıştır. Vpills kullananların erkeklerin yaklaşık 1/3 ünün penis boyutu yaklaşık 4 - 7 cm arasında artmıştır.
Bu mucizevi doğal penis büyütücü ile istenilen uzunlukta penis büyüklüğüne ulaşılabilmesi için kesinlikle düzenli olarak kullanılmalısınız . Vpills kapsülleri sabah akşam birer adet alınmalıdır. Bu kapsüller sayesinde kan dolaşımı artar . Penisi besleyen kanalların kan ile dolması sonucu peniste büyüme ve sertleşme gerçekleşir. Vpills kapsüllerini 18-33 arası yaş grubundaki erkeklerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Ancak her yaş grubu erkekte bu doğal besin takviyesini kullanabilir. Bu kullanım için doktor tavsiyesi gerekmektedir. Bu hapların tamamen etkili olması ve en doğru sonuca ulaşabilmeniz için 3 kutu Vpills kullanılması doktorlar tarafından uygun görülmüştür.
Bu doğal bitkisel kapsüller, içerisinde barındırdığı cinsel gücü ve ereksiyonu artırıcı bileşenler sayesinde penisin içerisinde yeralan süngerimsi dokunun gelişmesini ve hacminin artmasını sağlar. Bu sayedede penisiniz sertleşmeye ve büyümeye başlar.
V-pills kapsülleri; Çin Ginsengi, Muria Puama, Alıç (meyve), B3 vitamini, Damiana (yaprak), Tribulus, Saw Palmetto, Ginkgo (yaprak), Catuaba (kabuk), E vitamini ve Keçiboynuzu gibi doğal bileşenlerin birleşiminden oluşur. Bu doğal bileşenler; güçlü afrodizyak etkisi, ekstra enerji, damar rahatlatıcı ve genişletici, vitamin, iktidarsızlık giderici, cinsel dengesizlik geçirici, testesteron düzeyini artırıcı, seks güdüsünü çoğaltıcı, beyin ve sinir merkezini canlandırıcı, hücre zarlarını koruyucu, libido yükseltici ve cinsel isteği artırıcı etkiye sebep olur.
Vpills, kesinlikle bir çeşit ilaç değildir. Bir çeşit besin takviyesidir. İçindeki maddeler sayesinde cinsel istikrarı, cinsel güç isteğini artırır. Daha iyi bir seks performansı gerçekleştirebilmek için geliştirilmiş olan bu mucizevi haplar dünyada kendini kanıtlamış ve kullananların çoğunluğunun memnun kaldığı bir doğal bileşendir. Doktor ve bakanlık onaylı Vpills sayesinde artık hayallerinizin ötesindeki bir penise sahip olabileceksiniz.
Bu doğal besin takviyesinin etkisi ilk aydan kendisini göstermeye başlar. Kullanmaya başlamanın üzerinden 1 ay geçmeden penisinizin sertleşmesinde bir artış oluşur. Cinsel duygularınız daha kuvvetli olmaya ve daha uzun süre sizi bu seviyede tutmaya başlar. 2. Ayda partnerinizle birlikte daha heyecanlı ve farklı bir cinsel deneyim yaşadığınızı hissedersiniz. Daha farklı pozisyonlar ve teknikler denemek isteyecek ve sürekli bu arzu ile güdüleneceksiniz. Böylece partnerinizle cinsel birleşme esnasında kendinizde daha çok güç, daha etkili güven duygusu ve görünüş hissedeceksiniz. Bütün bu duygular ile cinsel hayatınız daha renkli ve hareketli geçmeye başlayacak. Bütün bunların sonucunda partnerinizde sizden etkilenecek ve daha farklı deneyimler yaşayacak ve yaşatacaksınız.
V pills ’i kullanmaya devam ettikçe seks konusunda kendinizi daha kontrollü ve güçlü hissedeceksiniz. Boşalma süreniz daha uzun olacak ve penis hacminiz genişleyerek zamanla penisiniz de uzayacaktır. 3. ve 4. ayda seks performansınızın dahada arttığını hissedecek, seks konusunda daha bir güven duygusu kazanacak, partnerinizi daha fazla memnun edebildiğinizi göreceksiniz. Mükemmel denilecek derecede ki ereksiyon kalitesi ile, seksi daha kolay kontrol edebilecek, karşılıklı olarak partnerinizle daha fazla zevk alabileceksiniz. Bu muhteşem bileşen sayesinde seksten aldığınız zevk her zaman hat safhada olacaktır. Bu safhadan sonra artık günde iki kapsül (sabah-akşam bir adet) almak yerine, günde bir adet Vpills kullanabileceksiniz.
Artık daha sert, daha geniş görünümlü bir penise, daha güçlü ereksiyona sahip ve gece boyunca partnerinizi memnun edecek güce sahip hissedeceksiniz kendinizi. Partnerinizle her geceniz daha hareketli ve daha uzun geçecek. Geceler hiç bitmesin isteyeceksiniz. Bütün bu etkiler uzun süre süren araştırmalara dayanmaktadır. Amerika Sağlık Örgütü ve Uluslararası Doktor Onaylı bu doğal besin takviyesini güvenle kullanabilirsiniz. 7 yıllık bir araştırmanın sonucu olan Vpills ile dünyadaki çoğu umutsuz erkek, istediği cinsel güce, penise ve mutluluğa kavuşmuştur.
Şifalı bitkilerin bir araya gelmesiyle oluşan cinsel gücü ve penis boyutunu artıran bu kapsüller ile cinsel performansınız gözle görülür derecede artacaktır. Bu sürede sizde Vpills’ i düzenli olarak kullanmalısınız. Afrodizyak etkisini sürekli tetikleyip, penis hacmini artırarak günden güne kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlayacaktır. Cinsel birliktelik sırasında zevk alma kapasite ve isteğiniz sürekli artacaktır. Bu sayedede partnerinizinde aldığı cinsel haz artacaktır. Daha etkili cinsel deneyimler için Vpills artık vazgeçilmeziniz olacaktır.Bu haplar diğer ilaçlar gibi erkeklik gücünü bir anda artırarak bedeninize zarar vermez. Güvenli ve düzenli bir şekilde erkeklik gücünü artırıp, penis boyunun büyümesine yardımcı olarak sizi ve bedeninizi riskle atmaz. Bilimsel olarak kendini kanıtlamış olan bu kapsüller düzenli kullanıldığında erkeklik organınızın boyutunu sürekli artıracaktır. Penis boyutu istediğiniz seviyeye ulaştığı anda kendinizi daha etkili ve kuvvetli hissedeceksiniz. Dünyada en çok satan ve yıllardır 1 numara olan bu doğal hap sayesinde uzun geceler sizi bekliyor olacaktır. Hayallerinizdeki gibi daha büyük ve daha kalın bir penise sahip olabileceksiniz.
Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylı, %100 müşteri memnuniyeti sahip Vpills, 1-2-3 ve 4 kutulu paketlerde satılmaktadır. 3 kutulu Vpills ile istediğiniz penis hacmi ve büyüklüğüne sahip olabileceksiniz. Doktorlar tarafından tavsiye edilen kullanımı 3 kutu Vpills tir. Cinselliği en üst düzeyde yaşamak artık sizin elinizde. Vpills’ in etkisini kullandıkça sizde fark edeceksiniz. Boşalma süresini uzatan ve neredeyse artık boşalma süresini unutacağınız hazlar yaşamak için bu muhteşem bileşeni mutlaka kullanın.
Uzun süreli ilişkilerde daha geç boşalarak partnerinize daha fazla zevk verebilecek ve cinselliğin doruklarına çıkacaksınız. Düzenli olarak kullandıktan sonra penisiniz istediğiniz boyuta ulaştığında kalıcılığını test etmek için Vpills’ i kullanmayı bırakabilirsiniz. Tavsiye edilen 3 aylık (3 kutu) kullanım sonucunda penis boyutunuzdaki bariz artışı hissetmiş olacaksınız. Bu süre sonucunda kullandığınız bu haplar, erkeklik organınızın hacmini ve büyüklüğünü kalıcı olarak sağlamış olacaktır.
Çoğu erkeğin korkulu rüyası olan erken boşalma sorununa artık Vpills çözüm getiriyor. Geceler uzun gündüzler kısa oluyor. Eğer sönük bir ilişkiniz varsa, bayanlarla birlikte olmak konusunda kendinize güvenemiyorsanız ve bütün bunlara penisinizi boyutu ve genişliği sebep ise o zaman Vpills ile tanışma zamanınız gelmiştir. Bitkisel bir ürün olan bu haplar sayesinde ereksiyon esnasında penisinizi daha sert ve daha kalın hissedeceksiniz. Cinsel gücünüz ve arzunuz inanılmaz derecede artacak, kendinizi bambaşka bir dünyada bulacaksınız. Boşalma konusunda sorununuz varsa birden fazla kez boşalamıyorsanız Vpills bu sorununuzunda çözüme kavuşacaktır. Daha deneyimli ve daha güven dolu birliktelikler yaşayacak, her birliktelik sonucunda kendinizi daha da kontrollü hissedeceksiniz.
Vpills ile 3” (7.62 cm) daha uzun bir penise sahip olabileceksiniz. Daha sert ve daha kalın bir penisle birliktelikleriniz daha zevkli geçeçektir. İstediğiniz zaman ereksiyona geçebilecek ve kendinizi güçsüz hissetmeyeceksiniz. Birliktelikleriniz de kontrol tamamen sizin ellerinizde olacak. Daha farklı deneyimler yaşayacak, daha zevkli ve güçlü orgazmlar yaşayacak bunu partnerinize de yaşatabileceksiniz. Daha büyük bir erkeklik organı ile partnerinizin daha hassas bölgelerine ulaşabilir ve böylece daha önce partnerinizde hiç ulaşamadığınız sinir uçlarına ulaşarak bu sinir uçlarını harekete geçirebileceksiniz.

Bu muhteşem haplar sayesinde çoğu erkek aradığı mutluluğu ve cinsel gücü bulmuştur. Dünya çapında %98 başarı oranına sahip bu hapları kullandıkça cinsel isteğinizde ki artışın sizde farkına varacaksınız. İçindeki %100 doğal bileşenler sayesinde tereddüt etmeden kullanabileceğiniz bu haplar günlük hayatınızı etkilemeyecektir. Hiçbir yan etkisinin olmaması sayesinde hapları kullandığınız süre içinde herhangi bir yan etkiye maruz kalmayacağınıza emin olabileceksiniz. Dünya en çok kullanılan, en etkili, en doğru sonuçlara ulaştıran bu bitkisel besin tavsiyesi ile sizde aradığınız cinsel hayata kavuşmuş olacaksınız.
Vpills ile kalıcı sonuçlara ulaşabileceğinizi kullandıkça sizde göreceksiniz. Günden güne artan cinsel istek, peniste sertleşme ve orgazm süresinin uzaması sizi daha zevkli ve daha özgür bir cinsel birlikteliğe ulaştıracaktır. 30-40 dk kadar cinsel birliktelik süreniz artacak, bu sürede zarfından penisiniz birden sertleşmek yerine daha yavaş sertleşecek ve sonuçta daha geç orgazm olacaksınız. Böylece hem partnerinizi hemde kendi mutluluğunuzu garanti altına almış olacaksınız. Tarifi imkansız hazlar hissetmek ve hissettirmek için bu mucizevi hapı kullanmaya devam edin.
Vpills’ in kullanılmasının doktorlar tarafından tavsiye edilen hali sabah ve akşam yemeklerden sonra 1 adet şeklinde kullanılmasıdır. 1 kutu içinde ise 60 kapsül Vpills bulunur. Dolayısıyla 1 kutu Vpills size 1 ay yetecektir. Kesin ve kalıcı sonuçlara ulaşmak içinse 3 ay kullanmanız gerekmektedir. Sağlıklı insanlarda herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu bitkisel takviyeyi, eğer sağlık sorunlarınız varsa doktor kontrolünde kullanmayı tavsiye ederiz. Erken boşalma, penis eğriliği gibi durumların tedavisindede kullanılan bu mükemmel haplar sayesinde daha rahat ve sıkıntısız bir cinsel hayatınız olacaktır. Partnerinizle daha güvenli ilişkiye girebilecek, onu memnun edememe gibi bir düşünce aklınızda oluşmayacaktır.Çünkü bu mucizevi kapsüller sizi harikulade bir birlikteliğin doruklarına taşıyacaktır. Bu haplar sayesinde herhangi bir cinsel isteksizlik yada ereksiyon sorununuz olmayacaktır. Tamamen doğal bitkisel ürünler kullanılarak yapılan Vpills’i daha zevkli bir cinsel hayata kavuşmak için mutlaka kullanmalısınız.
Yapılan son araştırmalar göre Vpills kullanan 2.000.000 erkekten 1.500.000 ünde yaklaşık olarak 3-6 cm arası büyüme görülmüştür. Geri kalan 500.000-600.000 erkekte ise kesin sonuç olan 7 cm büyüme görülmüştür. Erkeklik organında bulunan Corpora Cavernosa adlı kanalların kanla dolmasını sağlayarak, penisinizin büyümesine ve hacminin genişlemesine yardımcı olmaktadır. Bu mucizevi kapsüller sayesinde cinsel sağlığınızda bir düzelme olacaktır. Yüksek düzeyde sonuç almak istiyorsanız o zaman bu hapı kullanmalısınız. Diğer cinsel gücü artırıcı ve penis büyütücü haplara oranla Vpills her zaman kalıcı ve kesin çözüm sağlar.
Cinsel hormanların üretimini artıran ve destekleyen, sinir sistemini düzenleyen, gençlik hissi yaşamanıza ve yaşatmanıza sebep olan güçlülük hissini veren, cinsel cazibeyi artıracak olan, penis büyütmek için cerrahi müdahale gerek bırakmayan bir doğal üründür Vpills. Sağlıklı ve düzenli bir şekilde penistede ki kan dolaşımını artırır, cinsel haz verir, karşı cinse olan duygu hissi artar, kendinizi daha güçlü ve kararlı hissettirir ve pompa gerektirmez. Bütün bu olumlu etkilerine binaen bu doğal ürünün tek bir yan etkisi bile bulunmaktadır. Kullandığınızda sizde doğru seçimi yaptığınıza karar verecek ve daha hareketli, zevk dolu bir cinsel hayata kavuşacaksınız.
İstediğiniz penis büyüklüğüne ulaşmak için bu hapları mutlaka düzenli ve belirtildiği şekilde kullanmalısınız. Standartta günde 2 adet kullanımı olan bu kapsülleri, penisim daha kısa sürede büyüsün gibi bir fikirle günde 2 adetten fazla kullanmayınız. Bu sayede sadece bedeninizi yorar ve bitkin düşürürsünüz. Düzenli ve zamanında aldığınız takdirde istediğiniz sonuca % 100 ulaşacaksınız zaten.
Erkeklerin korkulu rüyası olan erken boşalma ve penis eğriliği sorununun en büyük yardımcısı olan bu doğal bitkisel ürünle hala tanışmadıysanız artık en kısa sürede tanışma vaktiniz gelmiştir. Sizde ilişkilerinizden zevk almak ve partnerinizinde karşılıklı olarak tatmin olmasını istiyorsanız Vpills ile tanışın. Kısa süre içinde gelişmelerin ve kendinizde hissedeceğiniz gücün, cinsel isteğin farkına varacak, kendinizi daha zinde ve kuvvetli hissedeceksiniz.
İçerisinde barındırdığı afrodizyak etkisi gösteren bitkisel ürünlerle ve özellikle Çin Ginsengi olarak bilinen kök sayesinde kısa sürede içinde penis büyüklüğünüzün ve hacminin arttığını görebileceksiniz. Yıllardır iktidarsızlık, kısırlık, erken boşalma, tansiyon dengeleme, sinir dokusunun büyümesine yardımcı olma, atletik performansı önemli derecede artıran Çin Ginsengi’ ni yapısında barındıran Vpills, size doğal bir tedavi uygular gibi olumlu etkiler gösterecektir. İçinde yer alan B3 ve E vitaminleri sayesinde de yaşlanmayı geciktirici, bağışıklık sistemini güçlendirici, seks hormonlarını artırıcı, kan akışını çoğaltıcı ve penis sertleşmesini artırıcı etkilere sahiptir. Bütün bu mükemmel etkileri ile beraber Vpills size daha hareketli ve zevk dolu bir cinsel hayat sunar.
Bu şifalı otlar içeren kapsüller ile erkeklik gücünüz güvenli bir şekilde artacaktır. Bu sayede sürekli olarak cinsel birliktelik hazzı hissedecek ve partnerinizin isteklerini karşılama konusunda daha avantajlı olacaksınız. Penis geliştirme egzersizleri yapmanıza gerek kalmayacaktır.Zira Vpills sürekli penis kanallarını uyardığı ve kan akışını artırıp penis hacminin genişlemesine yardımcı olduğu için penisiniz dolaylı olarak kendiliğinden gelişecektir. Psikolojik olarakta kendinizi güçlü ve zinde hissetmenize yardımcı olur. Buna Plasebo etkisi denilir. Öncelikle penis gelişmesinin yanı sıra cinsel istek bakımındanda kendinizi güçlü hissetmenize katkı sağlar. Bu sayede de hem cinsel birliktelik konusunda istekli hem de, penis büyüklüğü olarak istediğiniz gücü ve heyecanı yakalayabileceksiniz.

Ereksiyon esnasında dolgunlaşma, ilk boşalmadan sonra kendinizi halsiz ve güçsüz hissetme sorunu olmama, virility desteği sağlama gibi etkileri kullanmaya başlamanızın üstünden 2 hafta geçtikten sonra yavaş yavaş hissetmeye başlarsınız. Bu esnada sürekli artan cinsel istek ve doyumsuzluk gibi duygularada sahip olacaksınız. Bütün bunların yanı sıra gıda takviyesi de almış olacaksınız. 3 aylık kullanım sonucunda penisinizin biraz daha büyümesini istiyorsanız 4-5-6 kutuluk paketleride deneyebilirsiniz. 6 kutuluk pakette toplam 360 kür bulunmakla beraber uzun süre kullanıldığı için daha tatminkar birleşmeler ve daha uzun orgazm sürelerine sahip olabileceksiniz. 2.kutunun bitimine doğru kullanıcılar genelde ereksiyon kaybı endişesi yaşamadıklarını, erken boşalma sorununun geçtiğini ve penis boylarında bariz bir büyüme olduğunu bildirmişlerdir. Ayrıca penisiniz doğal olarak cinsel bir estetiğe kavuşmuş olur. Erkeklik organı içindeki dokuların kapasitesini arttırmayı amaçlayan bu bitkisel ürün ile penis içindeki dokulara daha çok kan pompalanır ve sertleşme daha kalıcı süre olur.
Türkiye’ de 40 yaş üstü erkeklerin %70’ inin cinsel sağlık sorunları (sertleşme, kısırlık, erken boşalma) nedeniyle doktora gittikleri bilinmektedir. Geniş bir yaş kitlesine hitap eden Vpills ile bu sorunlarınıza doktora gitmeden, herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan ve doğal bitkisel yollarla çözüm arayabilirsiniz. Sizde bu cinsel sorunları yaşıyorsanız mutlaka Vpills’i deneyin. Günde sadece iki kere alınan bu hapla sizde cinsel hayatınızda mükemmel birlikteliklerin keyfini çıkarın.
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRAVdSPqZdLW5XiCol6YR75NC36izPJsAKtoatkOFFwb4e-kEoPiw

Varis tedavisi
Öncelikle varisin ne olduğunu size açıklayalım Varis nedir?
Varis bacak toplardamarlarının genişlemesi, uzaması ve büklümlü hale gelmesi olarak tanımlanır.

Uzun yıllardan beri çevremde de gördüğüm bir sorun olan, Önceden sadece yaşlılarda görüldüğünü bildiğimiz varis, son dönemlerde gençlerde de görülmeye başlamıştır. Ülkemizde bu hastalığın görülme olasılığı daha da artmaktadır. Her 5 kişiden 1’inde bu hastalığın olma olasılığı artmıştır.

VARİS NEDEN OLUR?
Nedeni tam olarak bilinmemekle birlikte, varis oluşumunda şu nedenlerin rol oynadığı belirtilmektedir.

Yaş: Yaş ilerledikçe özellikle 40 yaşın üzerinde, toplardamarların ve kapakçıklarının zayıflamasına bağlı olarak daha sık varis görülür.
Cins: Kadınlarda, kadının alt karın içi organlarının ve toplardamarlarının yapısı ve adet sırasında kanın geri dönüşündeki artış gibi nedenlerle daha sık görülmektedir.
Kalıtım: Varisli anne yâda babanın çocuğunda varis görülmesi olasılığı yüksektir. Bu toplardamarın doğumsal olarak zayıf geliştiğini düşündürmektedir.

Varis tedavisi ameliyatla düzeltilebilmektedir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız DR. HASAN YAVUZ ‘a müracaat etmenizi tavsiye ederim. DR. HASAN YAVUZ ‘a ulaşabilmek için Burayı tıklayınız.
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ-TK6gnVir_SZM7jPSMMb-Q-9nQPdP0Ca8BxHMQCoHoMn68hcf
Zayıflama

Zayıflama

İnsanlar kilolarından hep şikâyetçi zayıflamak istiyorlar bin bir türlü zayıflama yöntemi deniyorlar ama bunlardan bir türlü sonuç elde edemiyorlar ve bunların sağlıklı olup olmadıklarını da bilmiyorlar bilmedikleri üzerlerinden pek bir bilgisi olmadığı ürünleri kullanıyorlar. Sonuç yine hüsran yine hüsran. Aksine bu ürünler onlara kilo bile aldırtmaktadır. Haplarla zayıflamaya çalıştığınızda zayıfladığınızı zannedersiniz ancak kısa sürede eskisinden bile daha fazla kilo alırsınız.

Dış görünüşüne bayanlar çok önem vermektedirler. Bu yüzden bayanlar zayıflamaya çok önem veriyorlar. Bayanlar az kilo alsa dahi kendilerini fazla kilo almış gibi hissederler.

Diyet yaparak ve spor yaparak zayıflamak en sağlıklısıdır. Ancak zayıflamak isterken bazen de sağlığımıza dikkat etmeyiz. Kısa zamanda fazla kilo verdiren diyetler kesinlikle uygulamayınız. Bazıları ise yemek yemeden zayıflamaya yöneliriz bu kesinlikle doktorların önermediği bir yöntemdir.Ayrıca zayıflayabilmek için diyetisyenlere de başvurabilirsiniz.
1993 yılında Zeylan Sağlık Hizmetleri LTD.ŞTİ. ismi ile kurulan kurumumuz 2004 yılından itibaren psikoloji danışmanlık alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Psikolog Uğur DALAN tarafından başlanan psikolojik destek hizmetleri  " Çift ve Aile Terapisi ", " Bireysel Psikoterapi ", " Grup Terapisi ", " Çocuk Psikolojisi " alanlarında Çocuk Psikoloğu muz Aslı DALAN'ın da katılımlarıyla sürmektedir. Panik Atak , Depresyon, Fobiler, Kaygı Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Cinsel Problemler ve Çocukluk Çağı Uyum ve Davranış Bozuklukları temel çalışma konularımızı oluşturur. Nişantaşı'nda Valikonağı caddesi üzerinde bulunan merkezimiz ferah ortamı, kaliteli kadrosu ve başarılı çalışmaları ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRQHZuTu4nEm37sll_ZPgwpibevHXXv5ifMp07Jqsvnu5WWlOvp


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcST8enBxb8NhkOZxaiOBMkgNUt_ST_oHwPveL11OB9scir6_V1Oaw


Ağız kokusu nasıl önlenir?

(Altı kapalı ise) Köprülerinizi çıkartıp gövdelerinin altının kesilerek açılmasını ve köprünüzün yeniden yerine yapıştırılmasını veya köprünüzün tamamen yeniden yapılmasını diş hekiminizden talep ediniz.

(varsa) Bakteri plağı ve diş taşlarınızın temizlenmesini talep ediniz. Bunun ağız kokusuna faydası ortalama olarak %26-36 arasında değişir.

Diş nasıl fırçalanır ?
 Her sabah kahvaltıdan sonra ve her gece uyumadan önce olmak üzere günde 2 defa, orta sert bir fırça ile yukarı-aşağı yönde en az 3 dakika boyunca dişler fırçalanmalıdır. Diş fırçalamanın ağız kokusuna etkisi yaklaşık %33 kadardır.
Dil nasıl fırçalanır ?
Bazı insanalrın dilin fırçalanmayacağını düşünürler ama; bunu yanlış biliyorlar
Dişlerinizi fırçalama işleminiz bitince , diş macununu yıkayıp ağzınızdan uzaklaştırmadan önce, dil fırçası veya dişinizi fırçaladığınız fırça ile dilinizi fırçalayınız. Dil fırçalarken dile bastırmadan, tahriş etmeden, kanatmadan, incitmeden, gayet kibarca, arkadan öne doğru fırçalayınız. Bulantı hissederseniz ara veriniz, nefes verirken veya nefes alırken kısa süreler ile fırçalamayı deneyiniz. Bulantıya ilerleyen günlerde alışacak ve hiç bulantı duymaz olacaksınız. Dil fırçalamanın ağız kokusuna etkisi yaklaşık %42 civarındadır.

Nasıl bir diş macunu kullanmalıyız? 
Çinkolu bir diş macunu kullanın. Piyasamızda içerisinde çinko sitrat (zinc citrate) bulunan 1 (bir) tane diş macunu bulunmaktadır.Eğer içinde çinko yok ise sakız ağız kokusunu artırır. Piyasamızda 1 (bir) tane çinkolu sakız vardır.

Gargaralar en çok 1 hafta kullanılmalı ve daha sonra terk edilmelidir. Ayrıca hekiminize sormadan kullanmayınız. Ağız kokusu gargaralarında şu özellikler aranır: Hafif asit olmalıdır, mikrop öldürücü olmalıdır, içinde antiinflamatuvar bulunmasına gerek yoktur, hatta bulunmasa iyi olur. Alkol bulunmamalıdır, bitkisel katkı bulunmasında mahzur yoktur, çinkolu bir bileşik bulunmalıdır. Maalesef piyasamızda içinde çinko bulunan hiçbir gargara yoktur. Fakat diğer özellikleri uygun (antisepsitik, alkolsüz, ve antiinflamatuvarsız) olan 1 (bir) tane gargara vardır.
zayiflama